"O miłości z wkładką muzyczną". Aleksandra Kwaśniewska po ślubie

Warszawa

TVN24Polski ślub roku

"Tłum przed katedrą gęstnieje. Małe opóźnienie, napięcie rośnie... Jest, są!". Kto nie był na ślubie jedynaczki Kwaśniewskich, relację na żywo mógł śledzić na Twitterze, dzięki wpisom jednego z zaproszonych na uroczystość gości, europosła SLD Marka Siwca. W Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskiej Starówce pojawiło się wielu polityków, artystów i celebrytów.

Bohaterowie tego dnia, Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, powiedzieli sobie "tak" w sobotę, tuż po godz. 18.00.

"O miłości z wkładką muzyczną"

"Ojciec oddał dziecko Kubie. Celebruje Arkadiusz Nowak! Kazanie free style - o miłości z wkładką muzyczną" - donosił na gorąco Siwiec.

"Już po! Związek zawarty. Pierwszy pocałunek bez grzechu" - czytaliśmy dalej na profilu polityka SLD na Twitterze.

Prezydentównie i jej wybrankowi towarzyszyli rodzice - Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy. Wśród gości pojawili się politycy lewicy, m.in. Ryszard Kalisz, Wojciech Olejniczak, Dariusz Rosati (no i - wspomniany już - Marek Siwiec).

Nie zabrakło też artystów i celebrytów. Była Natalia Kukulska, Olga Lipińska, Kuba Wojewódzki, Edyta Herbuś, Zosia Ślotała, Katarzyna Montgomery...

"Nowoczesna, architektoniczna i ultrakobieca"

Panna młoda miała na sobie gorsetową, długą suknię z trenem, wyszywaną kamieniami Swarovskiego. - Gdybym miała opisać suknię trzema słowami: nowoczesna, architektoniczna i ultrakobieca - mówiła w rozmowie z plejadą.pl Sabrina Pilewicz, projektantka kreacji.

Przyznała, że Aleksandra Kwaśniewska aktywnie uczestniczyła w tworzeniu sukni. Z kolei jej mama, Jolanta Kwaśniewska, była przy przymiarce. - Wspierała Olę w wyborze - dodała Pilewicz.

Pan młody wystąpił w smokingu od Tomasza Ossolińskiego.

Suknia Oli Kwaśniewskiej budzi zainteresowanie

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA TVN24.PL

mon//kdj

źródło: plejada.pl, tvn24.pl