Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Nożownik zaatakował przechodnia i ochroniarza

Najnowsze

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plTrzy osoby zostały ranne (zdjęcie ilustracyjne)

Trzy osoby ranne to bilans nocnego ataku nożownika w Śródmieściu. Mężczyzna zranił dwie osoby i sam również doznał obrażeń. Sprawę wyjaśniają policja i prokuratura.

Pierwsze informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt24. Według policji, incydent miał miał miejsce w nocy ze środy na czwartek, około godziny 3.40 przy ulicy Słomińskiego.

- Potwierdzam, że w nocy zaatakowano dwie osoby. Napastnik uciekł, ale później został zatrzymany przez policję - powiedział Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy. - W tej chwili nie udzielamy więcej informacji - dodał.

Ranny ochroniarz

Jak dowiedział się portal tvnwarszawa.pl, zdarzenie miało dramatyczny przebieg. Nożownik zaatakował prawdopodobnie przypadkowego przychodnia, który próbował ukryć się w budce ochrony. Tam napastnik ranił również ochroniarza.

Nożownik również został zraniony. Policja nie precyzuje, w jaki sposób do tego doszło. Pewne jest, że wszystkie trzy osoby przebywają w szpitalu. Sprawą zajęła się prokuratura.

- Zarejestrowaliśmy taką sprawę, jednak na tym etapie wolałbym nie mówić o szczegółach. Prokurator poleci przeprowadzenie dodatkowych czynności, które wyjaśnią okoliczności i przebieg zdarzenia - powiedział nam Mariusz Dubowski z Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście-Północ.

Niedawno pisaliśmy o ataku nożownika na policjanta:

Policjant raniony przy Ordynackiej
Policjant raniony przy OrdynackiejLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

md/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości