Nowy Świat: autobus potrącił pieszego

Warszawa

kiterox / Kontakt24Potrącenie na ul. Nowy Świat

- Na ulicy Nowy Świat na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia pieszego przez kierowcę autobusu MZA - napisał na Kontakt24 kiterox, reporter24 i przesłał zdjęcia. Ulica została zamknięta dla ruchu. Policja kierowała auta na objazdy.

Do wypadku doszło o godzinie 12.40 na wysokości ul. Chmielnej. - Są ustawione pachołki. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku - relacjonował Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

- W rejonie przejścia dla pieszych na wysokości ulicy Chmielnej Autobus linii 175 potrącił mężczyznę – informuje Robert Opas z biura prasowego KSP. - Pieszy w stanie ciężkim, zagrażającym życiu, został odwieziony do szpitala – mówi.

Funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie dochodzenie. - Jeżeli ktoś widział zdarzenie proszony jest o kontakt z policją – dodaje Opas.

Utrudnienia

Jak informowali internauci - przez kilkadziesiąt minut ulica była zablokowana. - Policja od strony Krakowskiego Przedmieścia kierowała kierowców na objazd przez ul. Tamkę. Utworzył się korek. Następnie wprowadzono ruch wahadłowy. - Normalna organizacja ruchu została przywrócona po godzinie 14.00 - poinformowała policja.

su//ec