Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Wypadek w Kampinoskim Parku Narodowym. Rowerzysta uderzył w drzewo, zmarł

Najnowsze

Autor:
katke/b
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
TVNTaśma policyjna (zdjęcie ilustracyjne)

W sobotę po południu w Kampinoskim Parku Narodowym doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Jak przekazała policja, uderzył w drzewo. Mężczyzny nie udało się uratować.

Pierwszą informację na ten temat otrzymaliśmy na Kontakt24. Do wypadku doszło pomiędzy godziną 13 a 14 na terenie parku narodowego, w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego.

- 41-letni rowerzysta z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. Na miejscu była karetka z lekarzem. Mężczyzna był reanimowany, niestety nie udało się go uratować - potwierdziła nam w niedzielę rano Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- Policja będzie badać wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Wykonana zostanie sekcja zwłok mężczyzny - dodała policjantka.

Opisywaliśmy też o tragicznym wypadku pod Legionowem:

Wypadek na DW631. Relacja reportera tvnwarszawa.plTVN24

Autor:katke/b

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN