Najnowsze

Jeden kierowca zatrzymał się na czerwonym, drugi nie wyhamował

Najnowsze

Autor:
kz
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plUtrudnienia na krajowej "siódemce"

Dwa samochody zderzyły się na krajowej "siódemce". Na miejscu pracowały służby. Trasa w kierunku Warszawy była zablokowana.

- Około godziny 11 na wysokości miejscowości Strubiny doszło do zderzenia auta osobowego oraz dostawczego - powiedziała krótko po zdarzeniu Joanna Wielocha z policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak dodała, na miejscu pracują służby: policja, trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz służba drogowa.

Policjantka podała później szczegóły kolizji. - Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 65-latek zatrzymał się przed sygnalizatorem na czerwony świetlne. Natomiast kierujący dostawczym Iveco 61-latek nie dostosował prędkości i uderzy w tył volkswagena – przekazała policjantka.

Przekazała, że mandatem został ukarany kierujący iveco. – Nikt nie został ranny, obaj kierowcy byli trzeźwi – powiedziała.

Z kolei Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała w komunikacie, że trasa w kierunku Warszawy jest zablokowana. Policjanci kierują ruchem drogami lokalnymi. Drogowcy szacowali, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.O godzinie 12.30 trasa była już przejezdna.

W środę informowaliśmy również o utrudnieniach na krajowej "pięćdziesiątce", gdzie protestowali rolnicy:

Protest rolników na krajowej "50" w okolicy Góry Kalwarii
Protest rolników na krajowej "50" w okolicy Góry Kalwarii TVN24

Autor:kz

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości