Nowa wersja tvnwarszawa.pl

Warszawa

Warszawiacy,

Bez wcześniejszych zapowiedzi i trochę z zaskoczenia oddajemy Wam nową wersję portalu tvnwarszawa.pl. Nie jest to wersja finalna. Zanim serwis zyska ostateczny kształt, będzie się jeszcze przez kilka tygodni zmieniał. Liczymy, że z Waszą pomocą.

Jeśli przez przypadek natraficie w tvnwarszawa.pl puste linki, nie działające wideo lub wadliwe mechanizmy dajcie na o tym znać pisząc na adres warszawa@tvn.pl.

Co nowego?

Czym nowa wersja będzie się różnić od starej? Przede wszystkim będzie (już jest?) ładniejsza i czytelniejsza. Staraliśmy się przygotować ją zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Przez blisko dwa lata czytaliśmy Wasze maile, śledziliśmy forum i zbieraliśmy doświadczenie. Duże zdjęcia, pełnoekranowy tryb wideo czy podział na dzielnice - to rzeczy o które najczęściej się upominaliście i które już udało się nam uruchomić.

@warszawa

Zmiany są jednak bardziej radykalne. Jedną z najważniejszych jest uruchomienie nowego mechanizmu społecznościowego - opartej na Kontakcie24 sekcji o roboczej nazwie @warszawa. Do nazwy sami nie jesteśmy przekonani - może zaproponujecie lepszą?

@Warszawa ma wam pozwolić, wygodniej niż dotychczas publikować w tvnwarszawa.pl własne artykuły, zdjęcia i filmy. Mamy nadzieję, że dzięki niej portal w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, stanie się platformą komunikacji, pomiędzy ludźmi mającymi duży wpływ na funkcjonowanie miasta, a Wami, jego mieszkańcami.

Możecie pisać, co byście w mieście zmienili lub proponować nowe rozwiązania. My zadbamy o to, by Wasze sugestie dotarły do odpowiednich osób, a najlepsze artykuły będą publikowane na stronie głównej portalu. Ten sam mechanizm będzie służył dziennikarzom tvnwarszawa.pl do pisania felietonów i wyraźnie oddzielając je od sekcji informacyjnej.

Niestety nie udało nam się przenieść do nowego portalu dotychczas działających kont. Jeśli ktoś z Was zdążył tam już zgromadzić artykuły lub zdjęcia, które chciałby zachować, będziemy próbowali to rozwiązać indywidualnie. W takiej sytuacji prosimy o kontakt: warszawa@tvn.pl.

Co jeszcze?

Uruchamiamy w portalu kilka nowych sekcji:

Bezpłatne ogłoszenia drobne pozwolą Wam umieszczać m.in. informacje o zaginionych zwierzętach lub oddać komuś bilety na koncert, na który nie macie możliwości się wybrać. Często prosiliście nas w mailach o to, byśmy przekazywali takie wiadomości, ale do tej pory nie było na nie miejsca.

Dzięki informacjom o cenach paliw łatwo sprawdzicie, czy warto tankować na stacji z której zwykle korzystacie, a nowa mapa korków pomoże je Wam ominąć.

Nowością, która rzuca się w oczy, są serwisy dziennikarzy TVN Warszawa. Dzięki nim będziecie mogli poznać reporterów naszej stacji i autorów dziennikarzy naszego portalu.

I jak Wam się podoba?

Macie uwagi do nowej wersji serwisu? Chcielibyście jeszcze coś w nim zmienić? Piszcie maile i pomóżcie nam go dopracować.

Tomasz Szymański

Szef portalu tvnwarszawa.pl

Nową wersję portalu tvnwarszawa.pl przygotowuje firma Veneo