Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Nowa jakość na Bemowie! Mieszkaj blisko natury, w samym środku miasta

Warszawa

Nowa jakość na Bemowie

Szukasz mieszkania w stolicy, blisko centrum, ale także blisko natury? Chciałbyś aktywnie spędzać czas wolny? Jesteś singlem, a może masz rodzinę? Inwestycja Metro City na Bemowie może być odpowiedzią na Twoje poszukiwania. A klucze możesz odebrać już teraz, bo inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie i w listopadzie przywitała swoich pierwszych lokatorów.

Lokalizacja to jeden z ważniejszych punktów wyboru miejsca do mieszkania. Z jednej strony chcielibyśmy mieszkać w otoczeniu natury, aczkolwiek człowiek jest zwierzęciem stadnym i wygodnym. Potrzebujemy więc kontaktu z ludźmi oraz pełnej infrastruktury miejskiej – przychodni, szkół, restauracji, kawiarni oraz sklepów. Wybierając mieszkanie w jednej z dzielnic Warszawy konieczna nam jest doskonała komunikacja z pozostałą częścią miasta. Nawet jeśli wszystko co potrzebne mamy pod domem, powinniśmy mieć możliwość łatwego korzystania z wszelkich dóbr jakie oferuje nam największa w kraju metropolia.

Bemowo - najlepiej oceniana dzielnica

W 2013 roku na zlecenie Urzędu Miasta zostały wykonane badania jakości życia mieszkańców Warszawy. Bemowo wg tego raportu zostało najlepiej ocenioną dzielnicą.

Inwestycja Metro City powstaje przy ulicy Pełczyńskiego na Bemowie. W bliskiej okolicy planowane są dwie stacje II linii metra, której budowa zakończyć ma się w 2020 roku. Ta lokalizacja zapewnia także 4 linie tramwajowe i aż 20 linii autobusowych. W 5 minut dostaniesz się autem trasy S8 - części obwodnicy Warszawy, dzięki której sprawnie przedostaniesz się zarówno w stronę Żoliborza i prawobrzeżnej strony Warszawy jak i w drugą stronę Ochoty, Mokotowa i Ursynowa. Trasą S8 wydostaniesz się również wprost na Autostradę A2 oraz na Lotnisko Chopina. Ważne jednak, że ulica Pełczyńskiego jest cichą osiedlową ulicą, mieszkańcom nie zakłócają więc spokoju autobusy, tramwaje i ruch samochodowy na S8.

W okolicy znajdują się także sklepy, apteka, przychodnie, kliniki dentystyczne oraz gabinet weterynaryjny. Dla rodzin z dziećmi istotne jest, że w pobliżu znajdują się przedszkola i szkoły – decydując się na mieszkanie tutaj nie trzeba odwozić dzieci na drugi koniec Warszawy.

Inwestycja Metro City bezpośrednio graniczy z Aleją Sportów Miejskich. Jest to pierwsze takie miejsce w stolicy. Założeniem dzielnicy Bemowo było stworzenie miejsca, w którym na świeżym powietrzu, aktywnie spędzą czas wszyscy mieszkańcy okolicy, niezależnie od wieku. Zlokalizowano tutaj stoliki szachowe, siłownię, huśtawki dla dzieci, boiska do koszykówki oraz bike polo, skate park i ściankę wspinaczkową.

Rowerem w 10 minut dostaniesz się do Lasu Bemowskiego – parku leśnego, na którego terenie znajdują się trzy rezerwaty przyrody, plac zabaw oraz wiaty turystyczne i miejsca na ognisko. W lesie utworzono także ścieżkę zdrowia oraz ścieżkę „śladami łosia”, stworzone w celach edukacyjno – rekreacyjnych. Tak - na terenie lasu możesz spotkać łosia – herbowe zwierzę Kampinoskiego Parku Narodowego.

Ogromną zaletą posiadania mieszkania przy Pełczyńskiego jest to, że w najbliższej okolicy znajduje się wiele restauracji i kawiarni, dzięki czemu żeby zjeść lub spotkać się „na mieście” nie musisz wcale daleko szukać.

Metro City – szeroki wybór mieszkań wg metrażu

Nowa jakość na Bemowie
Nowa jakość na Bemowie
Nowa jakość na Bemowie
Nowa jakość na Bemowie

W 9 kondygnacyjnym budynku o oryginalnej architekturze w nowoczesnym i nietuzinkowym stylu, wykonanym z materiałów budowlanych doskonałej jakości, zlokalizowanych jest 146 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali usługowych na parterze. W garażu podziemnym znajduje się 119 miejsc parkingowych, przed budynkiem natomiast 38 miejsc. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz miał problemu ze znalezieniem miejsca dla swojego auta.

Mieszkania zaczynają się od 25 m2, a kończą na 148 m2. Możesz wybrać 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2, 2 pokojowe o powierzchni od 38 m2 do 66 m2, 3 pokojowe o powierzchni od 57 m2 do 74 m2, lub 4 pokojowe o powierzchni od 86 m2 do 148 m2. Każdy lokal wyposażony jest w balkon lub taras. Wybierając mieszkanie na parterze zyskasz własny ogródek w środku Bemowa – liczą one powierzchnię od 25 m2 do 163 m2.

Nowa jakość na Bemowie

A może marzy Ci się własny taras na zielonym dachu? W Metro City możesz wybrać dwupoziomowy penthouse na ostatniej kondygnacji dachu z prywatną przestrzenią na dachu wysokiego budynku, z widokiem na całe miasto, o powierzchni od 99 m2 do 112 m2.

Funkcjonalne i przestrzenne mieszkania możesz odebrać w stanie deweloperskim i skorzystać z jednej z trzech dodatkowych opcji wykończenia lokalu oraz aranżacji wnętrza (Basic, Premium, Prestige) .

W ofercie inwestycji Metro City znajdują się również mieszkania do 75 m2, spełniające wszystkie warunki Programu Mieszkanie dla Młodych.

Deweloper oferuje także dogodny system wpłat : 10/90. Deweloper ustalił bardzo przystępny harmonogram wpłat na poczet zakupu lokalu mieszkalnego. Przy umowie deweloperskiej oczekiwana kwota wpłaty to tylko 10% wartości lokalu mieszkalnego, natomiast pozostałe 90% wartości lokalu wpłacisz na 7 dni przed odbiorem lokalu. W odróżnieniu od większości warszawskich deweloperów nie dokonujesz sukcesywnych wpłat – zgodnie z postępem prac budowlanych. Dzięki takiemu rozwiązaniu spłacasz koszty odsetkowe od faktycznie uruchomionych środków – w tym wypadku od 10% kredytu, zaś pozostałą główną kwotę kredytu uruchamiasz bezpośrednio przed odbiorem Twojego lokalu.

Inwestycja na ukończeniu

Nowa jakość na Bemowie

Jeżeli chcesz mieszkać w nowoczesnym budynku blisko natury, w otoczeniu zieleni, spędzać aktywnie czas z rodziną lub znajomymi, na wyciągnięcie ręki mieć wszelkie usługi oraz doskonałą komunikację z centrum Warszawy, inwestycja Metro City spełni Twoje oczekiwania.

Co ważne inwestycja jest już na ukończeniu. Zakończenie prac budowlanych zaplanowane jest na II kwartał 2016 roku, a termin oddania budynku do użytkowania na III kwartał tego roku.

Sprawdź ofertę na www.metrocity.com.pl a na pewno zakochasz się w swoim nowym mieszkaniu.