Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Nocny pożar w Wawrze. 12 osób ewakuowanych

Warszawa

TVN24Pożar w budynku przy ulicy Patriotów

Przez około cztery godziny strażacy gasili pożar na poddaszu budynku przy ulicy Patriotów. Na czas akcji ewakuowano mieszkańców.

Informacje o pożarze przy ulicy Patriotów 112 strażacy dostali w środę 30 minut po północy.

Pożar na poddaszu

- Paliło się poddasze w budynku wielorodzinnym, pożar miał miejsce dokładnie w jednym z pomieszczeń. Spaleniu uległo całkowicie jego wyposażenie i ocieplenie dachu – powiedział na antenie TVN24 Nikodem Kiełbowicz ze stołecznej straży pożarnej. Jak podkreśla, nie było poszkodowanych, ale trzeba było ewakuować z budynku 12 osób. - Najpierw do sąsiedniej klatki, później był podstawiony autobus, w którym te osoby uzyskały schronienie – wyjaśnia Kiełbowicz. W akcji brało udział sześć zastępów straży pożarnej. Zakończyła się chwilę przed godziną 5 rano. Później ewakuowani mieszkańcy wrócili do swoich mieszkań, z wyjątkiem lokalu, w którym doszło do pożaru. Straż pożarna informuje, że przyczyny całego zdarzenia będą ustalane. ran/r