Nocne zwiedzanie Stadionu Narodowego

Warszawa

Stadion NarodowyZwiedzanie rozpocznie się o godz. 20.00

W sobotnią noc zwiedzający Stadion Narodowy będą mogli zajrzeć do miejsc, które na co dzień są niedostępne.

Nocne zwiedzanie na Narodowym potrwa od godz. 20.00 do 23.20. – Stadion będzie na ten wyjątkowy wieczór specjalnie przygotowany: będziemy wyświetlać filmy z pobytu gwiazd muzyki na Stadionie Narodowym i zdjęcia z najciekawszych imprez – zapowiada Maciej Topolski, menadżer ds. relacji publicznych w spółce PL.2012+, która jest operatorem Stadionu. – Szykujemy też parę niespodzianek, dlatego prosimy gości, aby zabrali ze sobą latarki – dodaje.

Wejście co 20 minut

Zwiedzający będą mogli zajrzeć do Loży Kryształowej i zobaczyć garderobę gwiazd, które występują na stadionie. Wśród uczestników rozlosowane będą także zaproszenia do Planetarium w CNK.

Wszyscy chętni powinni udać się do recepcji od strony al. Zielenieckiej. Grupy będą wpuszczane na stadion co 20 minut, wejście ostatniej grupy z przewodnikiem zaplanowano na godz. 23:20.

Bilety od 10 do 40 zł

Cena biletu na nocne zwiedzanie to 20 zł – normalny, 10 zł ulgowy (przysługuje uczniom, studentom oraz emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom) i 40 zł bilet rodzinny. Dzieci do lat 5 towarzyszące osobom dorosłym wchodzą bezpłatnie.

Od godz. 10.00 do 19.00 trwać będą także normalne wycieczki po standardowych trasach.

par