Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Nocne zderzenie w Wawrze. "Samochody do kasacji"

TVN Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plNocne zderzenie w Wawrze

Nocą na ulicy Bysławskiej w Wawrze zderzyły się dwa samochody. Jak podała policja, karetka zabrała dwie osoby do szpitala, ale już z niego wyszły. Jeden z kierowców został ukarany mandatem.

Do zderzenia doszło około 21.40 na wysokości numeru 82.

- Skoda zderzyła się z oplem. Dwie osoby pojechały do szpitala, ale nie odniosły żadnych obrażeń i już z niego wyszły. Zdarzenie zostało więc rozliczone jako kolizja, a jednego z kierowców funkcjonariusze ukarali mandatem w wysokości 500 zł - poinformował Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

"Tylko do kasacji"

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Jak przekazał, w czasie trwania akcji, przez około godzinę ulica Bysławska była nieprzejezdna.

- Samochody są bardzo mocno zniszczone, właściwie nadają się już tylko do kasacji. Dookoła leżą plastikowe elementy, wyciekły też płyny eksploatacyjne z samochodów - opowiadał.

W uprzątnięciu pomogły dwie załogi strażaków. - Odcięli dopływ energii elektrycznej z akumulatorów i posypali wycieki sorbentem. Przyjechał tu też zespół wypadkowy policji, który pobierał ślady i mierzył odległości - relacjonował Zieliński.

mp