Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Nocne zderzenie w Wawrze. "Samochody do kasacji"

  TVN Warszawa

  Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plNocne zderzenie w Wawrze

  Nocą na ulicy Bysławskiej w Wawrze zderzyły się dwa samochody. Jak podała policja, karetka zabrała dwie osoby do szpitala, ale już z niego wyszły. Jeden z kierowców został ukarany mandatem.

  Do zderzenia doszło około 21.40 na wysokości numeru 82.

  - Skoda zderzyła się z oplem. Dwie osoby pojechały do szpitala, ale nie odniosły żadnych obrażeń i już z niego wyszły. Zdarzenie zostało więc rozliczone jako kolizja, a jednego z kierowców funkcjonariusze ukarali mandatem w wysokości 500 zł - poinformował Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

  "Tylko do kasacji"

  Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Jak przekazał, w czasie trwania akcji, przez około godzinę ulica Bysławska była nieprzejezdna.

  - Samochody są bardzo mocno zniszczone, właściwie nadają się już tylko do kasacji. Dookoła leżą plastikowe elementy, wyciekły też płyny eksploatacyjne z samochodów - opowiadał.

  W uprzątnięciu pomogły dwie załogi strażaków. - Odcięli dopływ energii elektrycznej z akumulatorów i posypali wycieki sorbentem. Przyjechał tu też zespół wypadkowy policji, który pobierał ślady i mierzył odległości - relacjonował Zieliński.

  mp