Najnowsze

Nocna awantura przy barze na Ryżowej. "Nie żyje 38-latek"

Najnowsze

Adam / Kontakt 24Akcja policji przy Ryżowej

W nocy przy Ryżowej doszło do awantury. Zginął 38-letni mężczyzna - podaje policja. Służby informują, że szukają napastników. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Reporter 24 poinformował, że w nocy z piątku na sobotę doszło do "ataku nożownika w kebabie" u zbiegu Ryżowej i Dzieci Warszawy.

Spytaliśmy o sprawę policję.

"Zmarł w szpitalu"

- Przy jednym z barów przy Ryżowej doszło do awantury, w której ciężko ranny został 38-letni mężczyzna. Mimo reanimacji zmarł w szpitalu – potwierdza Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na miejsce przyjechał prokurator. – Zabezpieczamy ślady, zbieramy informacje i ustalamy personalia osób, które brały udział w zdarzeniu. Trwają działania zmierzające do zatrzymania napastników – zapewnia Brodowska.

Nie potwierdza jednak, czy podczas awantury użyto noża.

Śledczy również tego nie potwierdzają. - Prokurator przeprowadził oględziny miejsca i zwłok. Zlecono też między innymi zabezpieczenie monitoringu. Ze względu na dobro postępowania więcej szczegółów nie mogę podać - mówi Izabela Dołgań-Szymańska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl. Jak relacjonuje Tomasz Zieliński, przed lokalem na chodniku widać ślady krwi, leży też opatrunek.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O ARESZCIE ZA ZABÓJSTWO PRZY PŁOCKIEJ:

[object Object]
Areszt dla podejrzanego o zabójstwo | tvn24
wideo 2/4

ran/r

Źródło zdjęcia głównego: Adam / Kontakt 24

Pozostałe wiadomości