Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

"Noc pozytywnego światła". Fajerwerki rozświetliły stołeczne niebo

Najnowsze

TVN24Pokaz nad Narodowym

Tysiące warszawiaków podziwiały w sobotę wieczorem imponujący pokaz fajerwerków nad Stadionem Narodowym. Sztuczne ognie tańczyły na niebie przy akompaniamencie żywiołowej muzyki.

Zebrani na błoniach Stadionu Narodowego, ale także ci, którzy stali na brzegu z lewej strony Wisły mogli oglądać kilka pokazów fajerwerków. Zebranej widowni zaprezentowano widowiska sztucznych ogni wyreżyserowane przez zespoły najlepszych grup wykonawczych, laureatów prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie.

Pierwszy taki pokaz

Jak już pisaliśmy to był pierwszy pokaz fajerwerków na taką skalę nie tylko w Warszawie, ale w kraju. Zapowiedź spektakularnej zabawy nie przekonywała jednak mieszkańców Saskiej Kępy, którym przeszkadzają głośne imprezy na stadionie. To z powodu ich niezadowolenia z obiektu zniknął już festiwal Orange Warsaw Festival. - Wielokrotnie dawaliśmy wyraz naszego niezadowolenia temu, co odbywa się na stadionie. Jesteśmy tym wszystkim zmęczeni: hałasem, okrzykami entuzjazmu dochodzącymi z obiektu. Tym, że my mieszkańcy podczas takich imprez nie mamy, gdzie zaparkować własnych samochodów – mówiła na początku tygodnia tvnwarszawa.pl Teresa Skupień z Towarzystwa Przyjaciół Saskiej Kępy.

Jak zapewnia operator stadionu, stara się robić wszystko, by być jak najmniej uciążliwym sąsiadem dla Saskiej Kępy.

CZYTAJ WIĘCEJ O PROTESTACH MIESZKAŃCÓW.

ZDJĘCIA Z SOBOTNIEGO POKAZU DOSTAJEMY RÓWNIEŻ NA KONTAKT24:

ran/sk