Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

Najnowsze

Nissan GT-R zatrzymany na Bemowie. "Rutynowa kontrola"

Najnowsze

Policyjna akcja na Bemowie
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plPolicyjna akcja na Bemowie

We wtorek wieczorem na jednej z osiedlowych ulic na Bemowie policja zatrzymała samochód marki Nissan GT-R. Wnikliwa kontrola funkcjonariuszy trwała parę godzin.

Do zdarzenia doszło około 20.00.

- Niebieski nissan GT-R został zatrzymany na ul. Narwik. Oprócz kierowcy - młodego mężczyzny - znajdował się w nim także pasażer - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Policjanci bardzo dokładnie sprawdzili wszystkie dokumenty kierowcy. Skontrolowali także samochód z zewnątrz. Przy pomocy latarek przyglądali się nalepce identyfikującej na szybie, a także rejestracji - opisuje.

Oprócz funkcjonariuszy mundurowych na miejsce przyjechali także policjanci operacyjni.

- To była rutynowa kontrola. Po niej samochód został przekazany właścicielowi - informuje w środę Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji.

Więcej kontroli przez pirata?

Na pytanie, czy policja prowadzi wzmożone kontrole tego typu samochodów, w związku z głośną ostatnio sprawą pirata drogowego, który z nadmierną prędkością jeździ po Warszawie sportowymi samochodami, łamiąc przy tym przepisy, Mrozek ucina: - Tego typu rutynowe kontrole prowadzimy od zawsze, na terenie całego miasta.

Ta kontrola zakończyła się około północny.

su/mz

Pozostałe wiadomości