Nie żyje wicestarosta powiatu pruszkowskiego

Warszawa

Powiat pruszkowskiNie żyje Wojciech Gawkowski

Zmarł wicestarosta powiatu pruszkowskiego Wojciech Gawkowski. O śmierci kolegi poinformowali przedstawiciele pruszkowskiej Koalicji Obywatelskiej.

"Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś w godzinach porannych zmarł Wojciech Gawkowski- Wicestarosta Powiatu Pruszkowskiego, nasz przyjaciel. Składamy wyrazy głębokiego współczucia dla Jego najbliższych" - napisali na Facebooku.

Zmarł śmiercią naturalną

Jak czytamy na stronie starostwa, Wojciech Gawkowski był pruszkowianinem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo zajmował się energetyką. Działalność publiczną rozpoczął w Komitecie Obywatelskim "Solidarność" będąc jego współzałożycielem w Pruszkowie.

Był też radnym Pruszkowa w czterech kadencjach: 1990-1994 oraz 2006-2010, 2010-2014 i 2014-2018. Miał 60 lat. Jak usłyszeliśmy w starostwie, zmarł śmiercią naturalną.

"Wojtku - odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i żal. A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze" – kończą wpis na Facebooku radni Koalicji Obywatelskiej.

ran/r