Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Nie zatrzymał się do kontroli, miał policyjny mundur. Zarzuty

Warszawa

tvnwarszawa.plMężczyzna usłyszał zarzuty (zdjęcie ilustracyjne)

47-letni mężczyzna, który uciekał przed policją w Grodzisku Mazowieckim usłyszał zarzuty. Gdy go ujęto, miał na sobie mundur przypominający policyjny, choć funkcjonariuszem nie był.

O pościgu policyjnym w Grodzisku Mazowieckim pisaliśmy w sobotę. Wówczas funkcjonariusze dostali zgłoszenie o aucie cywilnym, w którym znajdują się osoby w mundurach policyjnych.

Sprawa rozwojowa

Po pościgu zatrzymali auto, a potem jedną osobę. Reszta uciekła.

- Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli policyjnej, został zwolniony do domu – informuje Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim.

Dodaje, że osoby, które uciekły z auta, nie zostały zatrzymane. - Zarzuty mogą być rozszerzone. Sprawa jest rozwojowa – przyznaje Zych.

Czterominutowy pościg

Policja otrzymała zgłoszenie o samochodzie cywilnym, którego kierowca używa sygnałów świetlnych w celu zatrzymania innych. Policjanci namierzyli samochód, jednak kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Pościg trwał cztery minuty. Zatrzymany kierowca, 47-latek, ubrany był w strój przypominający policyjny.

Pisaliśmy też o policyjnym pościgu na Ochocie:

"Trwają poszukiwania mężczyzn"TVN24
wideo 2/2

kz/mś