Nie tylko nowa stacja. Połączyli Ursus z Bielanami

Warszawa

ZTMNowa linia na ulicy Gierdziejewskiego

Mieszkańcy Ursusa, poza otwarciem przystanku kolejowego, dostaną też drugi prezent komunikacyjny. Ulicą Gierdziejewskiego pojedzie linia 197, która zmieniła trasę i połączy dzielnicę z Bemowem i Bielanami.

Wiaduktem nad torami kolejowymi mają od dziś kursować autobusy. SPRAWDŹ ROZKŁAD JAZDY.

Trasa 197:

GWIAŹDZISTA – Podleśna - Marymoncka - Al. Zjednoczenia - Żeromskiego - Perzyńskiego - Rudnickiego - Powązkowska - Obrońców Tobruku - Księcia Bolesława - Księcia Janusza - Newelska - Ciołka - Jana Olbrachta – Redutowa – Wolska – Połczyńska – Gierdziejewskiego – Lalki – Jagiełły – Wojciechowskiego – Keniga – URSUS-NIEDŹWIADEK.

W związku ze zmianą trasy 197 inaczej pojadą autobusy linii 129. Połączą Wolę z Bemowem ul. Strąkową, którą dotychczas nie kursowały autobusy. SPRAWDŹ TRASĘ I ROZKŁADY.

Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi też nowe przystanki:

URSUS-NIEDŹWIADEK 11 (stały) – na ul. Orląt Lwowskich za skrzyżowaniem z ul. Keniga w kierunku ul. Wojciechowskiego.

LESZCZYŃSKIEGO 01 (na żądanie) – na ul. Gierdziejewskiego za skrzyżowaniem z ul. Leszczyńskiego w kierunku ul. Czerwona Droga.

LESZCZYŃSKIEGO 02 (na żądanie) – na ul. Gierdziejewskiego za skrzyżowaniem z ul. Leszczyńskiego w kierunku ul. Połczyńskiej.

POSAG 7 PANIEN 06 (na żądanie) – na ul. Gierdziejewskiego za skrzyżowaniem z ul. Posag 7 Panien w kierunku ul. Leszczyńskiego.

KRAŃCOWA 01 (na żądanie) – na ul. Gierdziejewskiego za skrzyżowaniem z ul. Krańcową (w Morach) w kierunku ul. Leszczyńskiego.

KRAŃCOWA 02 (na żądanie) – na ul. Gierdziejewskiego za skrzyżowaniem z ul. Krańcową (w Morach) w kierunku ul. Połczyńskiej.

INSTYTUT ENERGETYKI 03 (na żądanie) – na ul. Gierdziejewskiego za skrzyżowaniem z ul. Poznańską w kierunku ul. Krańcowej.

PL. KASZTELAŃSKI 06 (stały) – na ul. Plac Kasztelański przed skrzyżowaniem z ul. Powstańców Śląskich w kierunku ul. Powstańców Śląskich.

BATALIONU MIOTŁA 01 (na żądanie) – na ul. Strąkowej przed skrzyżowaniem z ul. Batalionu Miotła w kierunku ul. Powstańców Śląskich.

BATALIONU MIOTŁA 02 (na żądanie) – na ul. Strąkowej przed skrzyżowaniem z ul. Batalionu Miotła w kierunku ul. Znanej.

STRĄKOWA 02 (na żądanie) – na ul. Strąkowej za skrzyżowaniem z ul. Stromą w kierunku ul. Powstańców Śląskich.

wp//par