Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Nie byłeś jeszcze na Narodowym? Będziesz miał okazję

Warszawa

Dzień Otwarty w lipcu przyciągnął tłumy fot

Już drugiego października znów będzie można zwiedzać budowę Stadionu Narodowego. Tym razem największą atrakcją ma być premierowa prezentacja otwierania i zamykania dachu stadionu. W lipcu budowę odwiedziło aż 75 tysięcy osób.

Na stadion będzie można wejść od strony Ronda Waszyngtona w godzinach od 10 do 20. Dla zwiedzających dostępna będzie cała promenada oraz krzesełka na dolnej trybunie. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą liczyć na wiele atrakcji.

Przez cały dzień na czterech ogromnych telebimach prezentowane będą filmy o stadionie oraz relacje na żywo z wywiadów z gośćmi oraz ekspertami stadionowymi.

Zobacz rozsuwanie dachu

Prawdziwym hitem ma być premierowa prezentacja otwierania i zamykania dachu stadionu. Stanie się to w samo południe. Następnie o każdej pełnej godzinie dach będzie otwierany oraz zamykany.

Na miejscu będzie także możliwość zgłoszenia się do programu Stewarding i wypełnienie formularza rekrutacyjnego na Członka Służb Informacyjnych Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wstęp na stadion jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów na daną godzinę. Można przyjść indywidualnie oraz w grupie.

Tłumy na Narodowym

Po raz pierwszy Dzień Otwarty zorganizowano pod koniec lipca. Budowę odwiedziło wówczas w ciągu dnia aż 75 tysięcy osób. Największe zainteresowanie budziła jedna z trybun, na którą można było wejść i zająć miejsce na wygodnym krzeszełku.

bf//par