Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Nawet 5 lat więzienia za 25 tys. puszek piwa

Warszawa

| Eurosportfot. Maciej Wężyk/tvnwarszawa.pl

28-letni Cezary N. może spędzić nawet 5 lat w więzieniu. Mężczyzna ukradł w piątek tira wypełnionego puszkami z piwem. W poniedziałek usłyszał zarzuty.

28-letni Cezary N. wykorzystał nieuwagę kierowcy, wskoczył za kierownicę i odjechał ciężarówką wypełnioną 25 tysiącami puszek z piwem. Jak informuje policja, wartość pojazdu i ładunku oszacowano na 500 tys. złotych.

Kluczyki w stacyjce

Z ustaleń policji wynika, że kierowca wyszedł z samochodu i zostawił kluczyki w stacyjce. Skusiło to złodzieja. Skradzionym samochodem nie odjechał jednak daleko. Kilka minut później został złapany na jednym ze skrzyżowań w Markach pod Warszawą.

Policjanci zabrali złodzieja na komisariat. Skradziony samochód przez kilkadziesiąt minut blokował al. Piłsudskiego. O porzuconym pojeździe poinformowali nas w piątek internauci. - Musieliśmy przeprowadzić na miejscu czynności - tłumaczył wówczas oficer prasowy policji w Wołominie.

wp/par