Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Nastolatka potrąciła dziecko i jego opiekunkę

Warszawa

targeo.plWypadek w Pruszkowie

1,5-roczne dziecko i jego opiekunka trafili do szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych potrąciła ich 19-letnia kobieta kierująca skodą. Dziecko, które wypadło z wózka, zabrał śmigłowiec. Informację o wypadku w Pruszkowie otrzymaliśmy na Kontakt 24 od jednego z internautów.

Kilka minut przed godziną 9 policjanci otrzymali zgłoszenie od pogotowia ratunkowego o wypadku na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Ołówkowej i Powstańców.

Była trzeźwa

"Według ustaleń policji, 19-letnia kierująca osobową skodą potrąciła prawidłowo przechodzącą opiekunkę z 1,5-rocznym dzieckiem. Dziecko wypadło z wózka" - poinformowała nas podkom. Dorota Nowak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Oboje trafili do szpitala. Dziecko zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Rzeczniczka nie miała informacji odnośnie ich stanu zdrowia.

19-latka była trzeźwa. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

js/jaś