Przygotuj się na:

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zmiany w komunikacji i parkowaniu

  Nastolatek utonął w stawie

  TVN Warszawa

  Lech Marcinczak /tvnwarszawa.plMówi Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa

  Po około godzinie poszukiwań udało się wyłowić nastolatka, który we wtorek po południu wpadł do stawu przy ul. Połczyńskiej. Reanimacja nie powiodła się. Lekarz pogotowia stwierdził zgon chłopca.

  - Wszystko zdarzyło się na stawie przy skrzyżowaniu ulic Połczyńskiej i Powstańców Śląskich - poinformował Robert Gołębiowski ze stołecznej straży pożarnej. - Przed 15.00 chłopiec wskoczył do wody i nie wypłynął. Ktoś z pobliskiej firmy zadzwonił pod alarmowy numer 112- dodał.

  Nurek wyłowił chłopca

  Ponad godzinę trwała akcja straży pożarnej. - Nasz nurek znalazł chłopca. Akcja resuscytacji trwała kilkadziesiąt minut. Niestety nie powiodła się - ponformował tuż przed godz. 17 .00 Gołębiowski.

  Kilka wersji wydarzeń

  Jak poinformował w rozmowie z tvnwarszawa.pl Gołębiowski dwóch chłopców bawiło się nad stawem.

  - Według kolegi poszkodowanego, chłopiec wskoczył do wody. Nagle zaczął machać rękami. Potem zniknął pod taflą wody -dodał.

  Świadkowie opisywali inaczej to zdarzenie.- Według nich grupa dzieci bawiła się na prowizorycznej tratwie - relacjonował po godz. 15. Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Nagle do stawu wpadł chłopiec. Mężczyzna, który był świadkiem zdarzenia, chciał go wyciągnąć , niestety mu się nie udało- dodał.

  Na miejscu była również policja.

  Dziecko wpadło do stawu
  targeo.pl

  su//ec