Nasi trenują na Narodowym

Warszawa

TVN24Trening kadry

Piłkarze polskiej reprezentacji są pierwszymi sportowcami, którzy przetestowali murawę Stadionu Narodowego. O godz. 18 trening odbyli ich środowi rywale – drużyna Portugalii.

Polscy piłkarze w towarzystwie trenera Franciszka Smudy i innych członków sztabu szkoleniowego, wybiegli na boisko o godz. 17. Była to pierwsza wizyta futbolistów na typowo piłkarskiej arenie. Zajęcia poprzedziła konferencja prasowa.

Generalny test

- To będzie generalny test na nowym, fajnym stadionie – mówił Jakub Błaszczykowski, kapitan reprezentacji. Franciczek Smuda oświadczył, że bardzo wątpliwy jest występ gwiazdy kadry Roberta Lewandowskiego.

- Czekamy z decyzją do jutra. Jeżeli nie będzie poprawy to raczej nie zagra - tłumaczył Franciszek Smuda - Najgorzej jakby coś się stało na meczu i zabrakłoby go na Euro 2012 - dodał "Franz".

Trening Portugalii

O godz. 18 na soczystą murawę Stadionu Narodowego wybiegli Portugalczycy. Wczoraj trenowali na stadionie Polonii przy Konwiktorskiej. Ich dzisiejszy trening potrwał około godziny. Pierwszy kwadrans był dostepny dla mediów.

bako//ec