Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Narzeczona Lewandowskiego miała wypadek w al. Jana Pawła II

Warszawa

Marcin Gula/Tvnwarszawa.plWypadek z udziałem dziewczyny Roberta Lewandowskiego

Do wypadku doszło przed godziną 15 na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i Ogrodowej. Białe audi Q7 na niemieckich numerach zderzyło się z taksówką marki volvo. Audi jechała narzeczona Roberta Lewandowskiego, napastnika reprezentacji Polski.

Informację o wypadku i o tym, że uczestniczyła w nim Anna Stachurska dostaliśmy od naszego czytelnika na Kontakt 24. - Potwierdzam, że Anna miała wypadek. Nic poważnego jej się nie stało - powiedział w rozmowie z tvnwarszawa.pl Cezary Kucharski, menadżer Roberta Lewandowskiego. - Robert zadzwonił i mi to przekazał - dodał.

Dwie osoby ranne

W wypadku ranne zostały natomiast dwie inne osoby - pasażerowie taksówki. - Odwieziono je do szpitala z niegroźnymi obrażeniami - potwierdza policja.

Mundurowi wciąż ustalają przebieg wypadku. Swoje zdanie na ten temat mają natomiast świadkowie: - Twierdzą, że to właśnie kierowca audi zawnił, wymuszając pierwszeństwo przy skręcie w lewo, w Ogrodową - relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl, który był na miejscu i rozmawiał z taksówkarzami z pobliskiego postoju.

Z Anną Stachurską nie udało mu się porozmawiać. Na miejscu pojawili się bowiem mężczyźni, którzy nikogo do niej nie dopuszczali. - Taksówkarze twierdzą, że Robert Lewandowski też był na miejscu, ale już go tu nie widać. Nie wiedzą, czy jechał tym samym autem - relacjonuje Marcin Gula.

Niebezpieczne skrzyżowanie

Skrzyżowanie al. Jana Pawła II z Ogrodową to niebezpieczne miejsce. By skręcić w lewo trzeba przeciąć torowisko i trzy pasy ruchu, a potem przejście dla pieszych. Bardzo często dochodzi tu do kolizji i wypadków.

bf/roody