Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Narobił hałasu, kradnąc rowery. Odpowie za tę i 7 innych kradzieży

Warszawa

Mateusz Szmelterparking rowerowy

Dzięki czujności mieszkańców, o 3.00 w nocy policja zatrzymała 34-letniego Jacka S. Mężczyzna próbował ukraść rowery stojące na klatce w jednym z bloków w Wawrze.

O dziwnie zachowującym się mężczyźnie policję poinformowała mieszkanka Wawra. Na miejsce udali się funkcjonariusze, którzy próbowali go wylegitymować. 34-latek tłumaczył, że wyszedł na papierosa, dokumenty ma w samochodzie, i musi się po nie udać.

Zamiast je przynieść, zaczął uciekać. Policjanci szybko go jednak obezwładnili. W samochodzie znaleźli zaś części rowerowe - jak się później okazało, skradzione z klatki schodowej, z której dzwoniła mieszkanka. Odnaleziono również skradziony tego samego dnia rower.

Złodziej trafił do policyjnej celi. Ustalono że na swoim koncie miał już 7 kradzieży. Usłyszał więc zarzuty i postanowił dobrowolnie poddać się karze.

CZYTAJ TEŻ : Policjanci rozbili szajkę złodziei rowerów

Kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn
ksp

md/r