Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Napaść na Pradze Południe. "Trzy osoby zatrzymane"

Warszawa

targeo.plZdarzenie na Pradze Południe

W środę wieczorem na Pradze Południe doszło do bójki. - Przy przystanku Czapelska prawdopodobnie trzech napastników napadło na mężczyznę i kobietę. Poszkodowani zostali zabrani przez pogotowie - przekazał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Do zdarzenia doszło przy przystanku znajdującym się u zbiegu ul. Grochowskiej i Garwolińskiej.

Informację o napaści potwierdziła w środę wieczorem policja. - Doszło najprawdopodobniej do bójki na przystanku. Na miejscu była karetka pogotowia - powiedział w środę przed godz. 22 Robert Opas z zespołu prasowego stołecznej policji.

Trzy osoby zatrzymane

W czwartek rano policja poinformowała, że zatrzymano trzy osoby w związku ze zdarzeniem. - Kobietę i dwóch mężczyzn zatrzymaliśmy jeszcze na przystanku - mówi Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Mieli od 0,8 do 1,7 promila alkoholu we krwi - dodaje.

Zatrzymane osoby w wieku od 23 do 30 lat są znane policji. Wcześniej dopuszczały się włamań, kradzieży czy rozbojów.

Obecnie przebywają na policyjnej komendzie, gdzie trzeźwieją.

kś/ran