Najnowsze

Napadli na bukmacherów. Szuka ich policja

Najnowsze


Stołeczna policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy w lipcu napadli na trzy punkty bukmacherskie. Publikuje ich wizerunki i prosi o pomoc w ich ujęciu.

14 lipca ok. 18.00 do oddziału bukmacherskiego przy al. Solidarności 68 wszedł mężczyzna. W środku była tylko jedna pracownica. Złodziej wyjął z plecaka nóż kuchenny i zażądał pieniędzy. Kobieta wydała mu z kasy około 2,5 tysiąca złotych. Mężczyzna szybko wyszedł.

Był to mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrost około 175 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie, niepodgolone, koloru ciemnego, ze sterczącą grzywką, twarz podłużna, ubrany był w granatową koszulkę z krótkim rękawem z logo Euro 2012 i krótkie spodnie.

Dwa napady jednego dnia

Do dwóch napadów doszło dwa dni później. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w punkcie bukmacherskim przy Pasażu Ursynowskim 3. Sprawca wypełniał kupony w środku lokalu. Gdy pracownica wyszła na chwilę ze swojego kantorku, podszedł do niej i grożąc nożem zażądał wydania pieniędzy. Kobieta uchyliła szufladę, z której napastnik ukradł 900 złotych. Po tym wybiegł na zewnątrz.

Sprawcą był mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost 170-180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, proste, ciemne, bez zarostu. Ubrany w był koszulkę z krótkim rękawem z białymi napisami na klatce piersiowej, ciemne spodnie, miał ze sobą białą reklamówkę z logo sklepu Carrefour.

Tego samego dnia przy ulicy Grójeckiej 65 doszło do kolejnego napadu na pracownicę kolektury. Tuż przed zamknięciem mężczyzna wszedł do środka, podszedł do ekspedientki i złapał ją za szyję, a do pleców przystawił nóż. Kazał wydać pieniądze. Kobieta zaczęła się z nim szarpać. Sprawca sam wyciągnął z kasetki pieniądze w kwocie około 3000 złotych.

Sprawcą był mężczyzna w wieku 25-27 lat, wzrost około 170-180 cm, dobrze zbudowany, umięśnione ręce, włosy koloru ciemnego o długości około 2 cm, twarz pełna, okrągła, ubrany był w koszulkę koloru niebieskiego z białymi napisami, spodnie niebieskie jeansowe, miał ze sobą walizkę podróżną na kółkach.

Prośba policji

Osoby, które rozpoznają przedstawionych na zdjęciach mężczyzn proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, tel. 22 603-63-13 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowania pod numerem telefonu 22 603-83-57.

Wszystkim osobom policja zapewnia pełną anonimowość.

KSP/su/b

Źródło zdjęcia głównego: ksp

Pozostałe wiadomości