Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Napadli go przed jego domem

Warszawa

fot

Legionowscy policjanci zatrzymali 4 osoby podejrzewane o brutalne pobicie 61-letniego mężczyzny, który został zaatakowany w poniedziałek rano pod swoim domem. Napastnicy mieli blisko 3 promile alkoholu we krwi. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na ulicy Jagiellońskiej w Legionowie. 61-letek wraz z synem wychodził z bloku na parking. Na klatce schodowej natknął się na pijanych mężczyzn. Syn poszedł po samochód, a 61-latek czekał na niego przed blokiem. Pijani mężczyźni obrzucili go wyzwiskami. Kiedy mężczyzna powiedział, żeby dali mu spokój, ci rzucili się na niego, przewrócili na ziemię i zaczęli bić pięściami po twarzy.

Mieli prawie 3 promile we krwi

Osaczony 61-latek widząc, co się dzieje zaczął wzywać pomocy. Na ratunek przybiegli syn i zięć mężczyzny, a po kilku minutach żona z córką i koleżanką. Kobiety zaczęły uspokajać napastników prosząc ich, aby przestali bić. Na miejsce wezwano policję.

Wszyscy srawcy są mieszkańcami Legionowa, mają od 24 do 29 lat. Badanie alkomatem wykazało u nich od półtora do prawie 3 promili alkoholu we krwi. Daniel W., Marcin R., Łukasz Cz. I Maciej W. usłyszeli zarzut pobicia. Za to przestępstwo wszyscy za kratkami mogą teraz spędzić nawet 3 lata.

fot
fot
fot
fot. KSP
fot
fot
fot
fot
fot. KSP
fot
fot

KSP/as