Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Napadł na młodą kobietę. Jest portret pamięciowy

Najnowsze

kspPolicja poszukuje

Ursynowscy policjanci opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który mógł napaść na młoda kobietę.

Do napaści doszło 26 lutego około godziny 21:45 przy ulicy Bokserskiej, w rejonie szkoły podstawowej. Napastnik zaatakował młodą kobietę, która wyszła na spacer z dzieckiem w wózku, a potem ukradł jej torbę.

Policja poszukuje mężczyzny w wieku około 30-35 lat. Wzrost około 180-185 cm., szczupła budowa ciała, owalna twarzy oraz jasne, duże oczy. W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w ciemną bluzę z kapturem, ciemne spodnie dresowe, ciemną kurtę do biodra oraz czarne, sportowe buty.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszeni są o kontakt z ursynowskimi policjantami pod numerami telefonów (22) 603-19-78 lub (22) 601-69-78. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kpursynow@policja.waw.pl.

bf/roody

Źródło zdjęcia głównego: ksp