Najnowsze

Napad na Woli. Siedmiu na jednego. Pobili i skopali dla 50 złotych

Najnowsze


Najpierw zaczepiła go obca kobieta i zaproponowała alkohol. Po chwili rzuciło się na niego jej siedmiu kompanów, pobiło i okradło. Policja zatrzymała osiem osób podejrzanych o lipcowy napad na Woli.

Jak informuje policja, pokrzywdzony został zaczepiony przez młodą kobietę, gdy wracał w nocy do domu. Zaproponowała mu alkohol. Gdy poszli do parku mężczyznę zaatakowało siedmiu napastników. Przewrócili go na ziemię i kopali po całym ciele, po czym ukradli mu portfel, w którym było 50 złotych w gotówce, a także dokumenty i karty płatnicze. Po wszystkim uciekli z miejsca zdarzenia.

W ocenie policjantów, młoda kobieta współpracowała z siedmioma mężczyznami.

Pierwszy podejrzany w tej sprawie, 31-letni Piotr D., został zatrzymany po kilku dniach od zdarzenia. Następnie funkcjonariuszom udało się zatrzymać pozostałych: 24-letniego Cezarego U., 31-letniego Sebastiana N.,17-letniego Pawła S., 22-letnią Aleksandrę G. i trzech 18-latków Karola S., Piotra R. i Ryszarda D.

Prawdopodobni sprawcy napadu usłyszeli zarzut rozboju wspólnie w porozumieniu. Czterech z nich zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące, dwie osoby trafiły pod dozór policji.

Zatrzymanym grozi do 12 lat więzienia.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o zatrzymaniu pięciu osób podejrzanych o kradzież pojazdów za granicą i sprowadzanie ich do Polski.

[object Object]
Akcja policjiksp
wideo 2/2

mp/b

Źródło zdjęcia głównego: ksp

Pozostałe wiadomości