Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Napad na bank pod Warszawą. Policja szuka napastnika

Warszawa

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plNapad na bank w Piastowie

Trwają poszukiwania mężczyzny, który próbował obrabować placówkę banku w Piastowie. Napastnik zastraszył pracowników przedmiotem przypominającym broń. Jednak według wstępnych ustaleń nie ukradł gotówki.

Pierwsze informacje o napadzie na bank otrzymaliśmy na Kontakt 24. Doszło do niego w czwartek w Piastowie przy ul. Wysockiego. Według naszego internauta napastnik zastraszył pracowników placówki przedmiotem przypominającym broń.

Internauta dodawał, że na miejscu pracowali policjanci z komendy w Pruszkowie oraz, że ulice w okolicy banku zostały zablokowane.

Zdarzenie potwierdziła policja. - Do napadu doszło około 16.30-17, był on nieudany. Policja prowadzi na miejscu wszystkie niezbędne czynności - przekazała Ewa Sitkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej.

To nie pierwszy napad w placówce przy ul. Wysockiego w Piastowie. W czerwcu 2015 roku napastnik zdołał zrabować pieniądze.

Napad na bank w Piastowie | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Napad na bank w Piastowie | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

mp/pm