Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Nalot na sklep z upominkami na Woli. W skrytce podejrzane substancje

Najnowsze

kspUkryte dopalacze w ściance działowej

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o sprzedaż dopalaczy i przesłuchali dwóch klientów. Znaleźli również 25 opakowań z podejrzanymi substancjami. Były ukryte w specjalnie przygotowanej ściance działowej w sklepie na Woli.

Funkcjonariusze otrzymali informację, że w jednym ze sklepów z upominkami na Woli może dochodzić do handlu dopalaczami. Przeszukali go wspólnie z przedstawicielami inspekcji sanitarnej. Okazało się, że w specjalnie przygotowanej ściance działowej ukrytych było 25 opakowań z substancją nieznanego pochodzenia. - Eksperci z komendy stołecznej policji sprawdzają teraz, czy są to substancje objęte zakazem wprowadzania do obrotu - podaje KSP.

Na miejscu policjanci znaleźli również 3 tys. zł.

W areszcie przebywa już 23-letni mężczyzna, który jest podejrzewany o handel dopalaczami. Ma zostać przesłuchany i najprawdopodobniej zostaną mu postawione zarzuty - informuje stołeczna komenda.

Przesłuchani już zostali dwaj mężczyźni w wieku 38 i 23 lat, którzy zakupili substancję.

Podobne naloty przeprowadzono w całym kraju:

Policjanci przejęli 67 kg różnych dopalaczyTVN24

ło/lulu