Najwyższe wygrane padają na Mokotowie

Warszawa

fot. TVN24

Wciąż nie wiemy, jak obstawiać żeby wygrać, wiemy za to gdzie się wygrywa. Trzy z pięciu największych warszawskich "szóstek" padało na Mokotowie.

Sprawdziliśmy pięć najwyższych wygranych w ostatnich latach. Wtorkowy rekord (28 mln zł) przypadł graczowi, który szczęśliwe numery skreślił w kolekturze na Ursynowie. Ale jeśli spojrzymy na listę rekordów, to widać, że najszczęśliwszą dzielnicą był Mokotów.

Wola też szczęśliwa

W 2010 numerki skreślone przy ul. Puławskiej 37 okazały się warte ponad 23 mln zł. Sześć lat wcześniej gracz obstawiający na rogu Sardyńskiej i Bonifacego wzbogacił się o 20 mln zł. W 2011 kolektura przy ul. Sobieskiego mogła wywiesić na szybie informację, że padła tu szóstka warta 14 mln zł.

Listę pięciu najwyższych wygranych zamyka niespełna 12 mln zł wygrane dzięki wolskiej kolekturze, mieszczącej się przy ul. Obozowej.

"Szóstki" przyciągają klientów

Szanse Mokotowa na kolejne "szóstki" rosną wraz z kolejnymi wygranymi. Choć Totalizator Sportowy nie prowadzi szczegółowego monitoringu, ponieważ jest właścicielem wyłącznie 700 z 12 tysięcy punków Lotto, da się zauważyć pewną tendencję. - Bez wątpienia "szóstka" przyciąga kolejnych klientów – przyznaje rzecznik spółki Piotr Gawron.

bako