Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

"Najdalej wysunięty na zachód". Pierwszy POP w centrum handlowym

Warszawa

ZTMNowy POP

W środę uruchomiony zostanie nowy Punkt Obsługi Pasażerów ZTM. Tym razem jednak nie przy stacji metra, lotnisku czy dworcu.

"To będzie już 18. warszawski POP" - podaje Zarząd Transportu Miejskiego. I pierwszy w centrum handlowym, a dokładnie w Blue City. "Jako ciekawostkę można powiedzieć, że będzie także wysunięty najdalej na zachód od centrum Warszawy" - informuje ZTM.

Czynny siedem dni w tygodniu

POP będzie działał w lokalu 28 na poziomie -1 (wejście od strony ul. Opaczewskiej, przy pętli linii 159 i 172). Będzie czynny przez siedem dni w tygodniu w godz. 11.00 – 19.00. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji dwie kasy.W nowym POP-ie będzie można kupić bilety, wyrobić Spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską, złożyć wniosek o wydanie hologramu do Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka, załatwić formalności związane z wezwaniem do zapłaty, złożyć wnioski lub reklamacje, uzyskać informacje o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, złożyć wniosek o zwrot biletu zakodowanego na WKM. ran