Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Nagroda za pomoc w ujęciu złodziei z Wólki Kosowskiej

Warszawa

TVN24Mówi Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji

50 tysięcy złotych za pomoc w ujęciu sprawców brutalnej kradzieży pieniędzy w Wólce Kosowskiej. Tyle zaoferowała firma ochroniarska, której dwóch pracowników zostało postrzelony podczas zuchwałego napadu.

Informację o nagrodzie potwierdził Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

– Nagroda wyznaczona przez firmę ochroniarską jest przeznaczona dla osoby bądź osób, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania sprawców brutalnego napadu – powiedział Mrozek.

Jak dodał, chodzi o 50 tys. zł.

Są uzbrojeni i niebezpieczni

W czwartek w Wólce Kosowskiej doszło do brutalnego napadu na konwój. Trzech nieznanych napastników oddało strzały w kierunku dwójki ochroniarzy i zabrali worki z pieniędzmi.

Policja zorganizowała obławę jednak jak dotąd nie udało się zatrzymać złodziei. Poruszali się oni granatowym fordem mondeo typu kombi. Litery rejestracji to ETM. - Bandyci są uzbrojeni i niebezpieczni - ostrzegają policjanci.

Pierwszą informację i zdjęcie z miejsca zdarzenia na Kontakt 24 przysłali internauci.

Czytaj też na Kontakt24.

Analizują zapis z monitoringu

Policja zabezpieczyła m.in. taśmy z monitoringu centrum handlowego, w którym doszło do napadu. - Nagrania są przez nas cały czas analizowane - powiedział w piątek Mrozek.

Policja prosi o kontakt świadków tego zdarzenia. - Wszelkie informacje można przekazać dzwoniąc na policyjne numery alarmowe. Zapewniamy anonimowość - dodaje rzecznik stołecznej policji.

bf/par