Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Nadciąga fala upałów. Wracają kurtyny wodne

Warszawa

TVN24Kurtyny wodne w Warszawie

Nad Warszawę nadciąga fala upałów. Temperatura może przekraczać 30 stopni Celsjusza. Aby ochłodzić warszawiaków w gorące dni, ratusz przywraca kurtyny wodne.

Stanęły na placu Zamkowym, na Krakowskim Przedmieściu (przy pomniku Kopernika), na placu Trzech Krzyży, placu Konstytucji i placu Defilad. Kolejne pojawiły się też na ul. Floriańskiej przy bazylice, na płycie desantu przy ul. Solec, na Nowym Świecie przy ul. Smolnej i ostatnia - na skwerze Hoovera. Kurtyny są uruchamiane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, na wniosek ratusza. Będą czynne do odwołania.

Ponad 30 stopni

Jak ostrzegają synoptycy TVN Meteo, najbliższe dni będą pogodne i gorące. Temperatura może przekraczać 30 stopni Celsjusza. Wiatr przeważnie okaże się słaby (miejscami umiarkowany), powieje z kierunków południowych. Ciśnienie spada, w Warszawie w południe wyniesie 1012 hPa.

WIĘCEJ O POGODZIE CZYTAJ NA TVNMETEO.TVN24.PL

Prognoza pogody na czwartek
TVN Meteo

kw/sk