Policja: ukradli pieniądze i uciekli fiatem. Samochód porzucili na S8

Autor:
mg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Sprawcy ukradli z samochodu znaczną sumę pieniędzy

W piątek wieczorem występowały utrudnienia w ruchu na drodze S8, w okolicach Nadarzyna. Okazało się, że ich przyczyną był porzucony fiat, który - jak podaje policja - posłużył do kradzieży pieniędzy. Dalej sprawcy uciekli pieszo.

Na S8, na odcinku Mszczonów - Warszawa, policja prowadziła czynności. W trakcie ich trwania zablokowany został środkowy pas jezdni w kierunku Warszawy - przekazała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Sprawcy ukradli z samochodu znaczną sumę pieniędzy Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Policja szuka złodziei

O zdarzenie zapytaliśmy policję. - O 18.32 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy przez sprawców poruszających się osobowym fiatem. Z pierwszych ustaleń wynika, że w trakcie ucieczki porzucili oni swój pojazd na trasie S8 na wysokości ulicy Katowickiej, położonej w powiecie pruszkowskim i oddalili się pieszo - przekazał Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał trwają czynności policyjne mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców zdarzenia oraz odzyskanie skradzionego mienia.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński ustalił, że z samochodu zginęło ponad 100 tysięcy złotych. - Sprawcy zaczęli uciekać fiatem, a poszkodowany gonił ich swoim mercedesem. W okolicy Wolicy zatrzymali się i ruszyli w pieszą ucieczkę - podał.

Przeczytaj także: Celowo zajechali drogę, doszło do zderzenia. Policja: ukradli torbę i uciekli

Sprawcy ukradli z auta torbę i uciekli
Sprawcy ukradli z auta torbę i uciekli Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości