Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Na Twitterze obserwuje nas już ponad 100 tys. osób! Dziękujemy!

TVN Warszawa

ShutterstockMamy już 100 tysięcy obserwujących!

Już ponad 100 tysięcy osób kliknęło "Obserwuj" na naszym profilu na Twitterze. Dziękujemy za Wasze zaufanie i wspólne tworzenie portalu tvnwarszawa.pl. Teraz czekamy na okrągłe 200 tysięcy!

 

Te sukces zawdzięczamy Wam – naszym czytelnikom. Dziękujemy, że jesteście z nami, darzycie nas zaufaniem i współtworzycie portal tvnwarszawa.pl, przesyłając swoje opinie, zdjęcia i filmy na warszawa@tvn.pl.

Oficjalne konto tvnwarszawa.pl na Twitterze wystartowało w maju 2009 roku. Od tego momentu kolejne osoby stopniowo dołączały do grona naszych fanów. Dziś możemy cieszyć się, że 103 tys. internautów codziennie śledzi informacje, które umieszczamy na naszym koncie.

Relacjonujemy najważniejsze wydarzenia z Warszawy i okolic, ostrzegamy przed korkami i drogowymi remontami, interweniujemy w sprawach ważnych dla mieszkańców i wspólnie z Wami ośmieszamy warszawskie absurdy. Jesteśmy z Wami codziennie, a nasi reporterzy są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Dziękujemy, za zaufanie i docenienie naszej pracy. Ale mamy nadzieję, że to nie koniec i niebawem świętować będziemy kolejny sukces – 200 tys. obserwujących.

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcecie być na bieżąco, nie zapomnijcie także polubić profilu TVN Warszawa na Facebooku.

Zapraszamy również do polubienia innych profili portali informacyjnych TVN:

TVN 24, TVN24 Biznes i ŚwiatKontaktu 24, SPORT.TVN24.pl oraz nowego TVN Meteo Active.

TVN Warszawa na 10. miejscu największych profili w Polsce
TVN24