Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Na razie mróz, ale idzie ocieplenie

Warszawa

fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Nawet poniżej 20 st C. na minusie mogli zobaczyć dziś warszawiacy, którzy sprawdzili rano swoje termometry. Sobota i niedziela będą słoneczne, ale mroźna. Później temperatura zacznie sukcesywnie rosnąć - prognozuje TVN Meteo.

Polska pozostaje pod wpływem wyżu znad Rosji. Płynie do nas mroźne powietrze kontynentalne ze wschodu. W dzień temperatura wyniesie od -17 do -15 stopni Celsjusza. Przez cały dzień świecić będzie słońce. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie jest stabilne, w Warszawie około południa wyniesie 1027 hPa.

Idzie ocieplenie

Odrobinę mniejszy mróz będzie w niedzielę. Na rano prognozowane jest -21 st. C, w dzień ma być minimum - 15, zaś wieczorem - 16 st. C. Wiatr będzie słaby.

Od poniedziałku mróz zelżeje, a w całym kraju spadnie śnieg. Średnia temperatura będzie sukcesywnie rosnąć. W środę mróz ma być już jednocyfrowy.

WIĘCEJ O POGODZIE NA TVNMETEO.PL

bako/mz