Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Na nowy rok: śnieg i gołoledź

Warszawa

| koreajoongangdaily.joinsmsn.comTVN Warszawa

Nowy rok przyniósł ze sobą lekkie ocieplenie. Słupki rtęci na naszych termometrach wzrosły do -1 stopnia Celsjusza. – Możemy jednak spodziewać się opadów deszczu ze śniegiem. To oznacza, że drogi mogą zamarznąć – informuje Weronika Diallo, prezenterka pogody.

- Wczoraj bardzo dokuczał nam wiatr. Dzisiaj zesłabł do 30 kilometrów na godzinę – opowiada Weronika Diallo. Oprócz tego dzisiaj możemy spodziewać się lekkich przejaśnień.

Śliski tydzień

W nadchodzącym tygodniu również możemy liczyć na trochę słońca. W poniedziałek i wtorek temperatura spadnie do -4 stopni. Od środy znowu zrobi się cieplej. Temperatura ma wzrosnąć do -1 stopnia C. W czwartek natomiast możemy spodziewać się opadów śniegu z deszczem, który będzie zamarzał.

- Przygotujmy się nie śliskie drogi i chodniki – mówi prezenterka pogody. – Nie będzie zimno, ale to ważna informacja dla kierowców – dodaje.

Będziemy czuć się źle

Przez cały tydzień meteopaci mogą czuć się źle. – Biometr będzie bardzo niekorzystny. Senność, zmęczenie i rozkojarzenie mogą być tego skutkami – zapowiada Weronika Diallo.

aq