Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Na mecz Rosja - Grecja tramwajem lub autobusem

Warszawa

ZTMJak dojechać na mecz

Ostatni mecz grupy A w Warszawie zaczyna się w sobotę o 20.45. Komunikacja miejska już od 10.00 pomoże kibicom dostać się na stadion i do strefy kibica.

Spotkania rozgrywane na Stadionie Narodowym całkowicie zmieni trasy autobusów i tramwajów.

Przed meczem…

Kibice, którzy zaparkują swoje pojazdy na parkingach P+R, już od 10.00 będą mogli skorzystać ze specjalnych autobusów, które dowiozą ich do najbliższych węzłów przesiadkowych.

Poważniejsze zmiany zaczną się po godzinie 16.00, gdy zamknięte zostaną ulice w okolicach Stadionu. Możliwe, że zostanie też zamknięty dla ruchu most Poniatowskiego.

ZTM jest jednak na to przygotowany i wyznaczył odpowiednie objazdy. Równocześnie rozpoczną kursowanie specjalne linie, które dowiozą kibiców na mecz.

…i po

Kolejne ulice zostaną zamknięte po spotkaniu. Ruszą też autobusy, które ułatwią kibicom powrót ze Stadionu. Wszyscy, którzy zdecydują się oglądać mesz w strefie kibica, będą mieli do dyspozycji specjalne autobusy kursujące do 2.00. Przez całą noc jeździć będą niektóre linie tramwajowe i metro.

Szczegółowe zmiany i trasy znaleźć można na stronie ZTM.

wp/roody