Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Na koncerty w kaloszach

Warszawa

| Polska Agencja Prasowafot. tvn24

Światowe gwiazdy muzyki grają w Warszawie. Na plenerowe koncerty warto jednak założyć kalosze.

Zdecydowanie powinniśmy wyposażyć się w pelerynę przeciwdeszczową i w wygodne buty, na przykład kalosze. W koncertowe dni pogoda będzie prawdziwym sprawdzianem dla fanów muzyki. Nie będzie słonecznie i pogodnie. Nad Warszawą pojawią się lokalne opady deszczu. Nie wykluczone są także wyładowania atmosferyczne.

Ciepło, ale mokro

Temperatura będzie wysoka, nawet do 24 st. C. W piątek wieczorem, po godz. 20.00, termometry wskażą 19 st. C. Jest jednak ryzyko przejścia nad miastem burzy, a wtedy może drastycznie się ochłodzić.

Również sobota zapowiada się deszczowo. Prognozowana temperatura - do 25 st. C w najcieplejszym pukncie dnia. W drugiej części dnia spodziewany jest deszcz.

Orange Warsaw Festiwal odbędzie się po raz czwarty w Warszawie. Miłośnicy dobrego brzmienia zgromadzą się w ten weekend na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Lista artystów jest bardzo długa. W piątek, pierwszego dnia festiwalu, usłyszymy między innymi Michała Szpaka z X-Factor, Skunk Anasie i Moby'ego.

W sobotę na scenie pojawią się Sistars, Plan B i Jamiroquai.

Mamy nadzieję, że pogoda nie popsuje świetniej zabawy. W tym roku organizatorzy wyjątkowo się postarali. Wybór gwiazd bez wątplienia zbliży Orange Warsaw Festiwal do fotela festiwalowego lidera w Polsce.

Zobacz program drugiego dnia OWF

usa/ms/ec/mz