Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Na koncerty w kaloszach

Warszawa

| Polska Agencja Prasowafot. tvn24

Światowe gwiazdy muzyki grają w Warszawie. Na plenerowe koncerty warto jednak założyć kalosze.

Zdecydowanie powinniśmy wyposażyć się w pelerynę przeciwdeszczową i w wygodne buty, na przykład kalosze. W koncertowe dni pogoda będzie prawdziwym sprawdzianem dla fanów muzyki. Nie będzie słonecznie i pogodnie. Nad Warszawą pojawią się lokalne opady deszczu. Nie wykluczone są także wyładowania atmosferyczne.

Ciepło, ale mokro

Temperatura będzie wysoka, nawet do 24 st. C. W piątek wieczorem, po godz. 20.00, termometry wskażą 19 st. C. Jest jednak ryzyko przejścia nad miastem burzy, a wtedy może drastycznie się ochłodzić.

Również sobota zapowiada się deszczowo. Prognozowana temperatura - do 25 st. C w najcieplejszym pukncie dnia. W drugiej części dnia spodziewany jest deszcz.

Orange Warsaw Festiwal odbędzie się po raz czwarty w Warszawie. Miłośnicy dobrego brzmienia zgromadzą się w ten weekend na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Lista artystów jest bardzo długa. W piątek, pierwszego dnia festiwalu, usłyszymy między innymi Michała Szpaka z X-Factor, Skunk Anasie i Moby'ego.

W sobotę na scenie pojawią się Sistars, Plan B i Jamiroquai.

Mamy nadzieję, że pogoda nie popsuje świetniej zabawy. W tym roku organizatorzy wyjątkowo się postarali. Wybór gwiazd bez wątplienia zbliży Orange Warsaw Festiwal do fotela festiwalowego lidera w Polsce.

Zobacz program drugiego dnia OWF

usa/ms/ec/mz