Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Na budowie osiedla robotnicy znaleźli pociski artyleryjskie

Warszawa

BR1 / Kontakt 24Niewybuch na Chrzanowie

Przy ulicy Batalionów Chłopskich, na budowie osiedla mieszkaniowego znaleziono trzy pociski artyleryjskie. Na miejsce wezwano saperów. - Nie było konieczności ewakuacji - podaje policja.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24. "Około godziny 16 na budowie osiedla przy ul. Batalionów Chłopskich znaleziono kilka niewypałów. Po zabezpieczeniu budowy przez policję, saperzy usunęli ładunki" - napisał Reporter24 BR1.Policja potwierdziła informacje reportera. - Zgłoszenie dostaliśmy po godzinie 13. Pracownicy budowy w ziemi znaleźli pociski. Powiadomiliśmy więc saperów - powiedziała nam Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Jak dodała, saperzy przyjechali po godzinie 17.30 i bezpiecznie wywieźli znalezisko. - Były to trzy pociski artyleryjskie - precyzuje policjantka. - Do czasu przyjazdu saperów zabezpieczaliśmy teren. Nie było konieczności ewakuacji - podsumowuje.

kw/pm