Na Anglię już nie wejdziesz? Bilety zamówione, reszta dla PZPN

Warszawa

Maciej Wężyk /tvnwarszawa.plMecz z Anglią 16 października

Jak poinformował PZPN, kibice posiadający specjalną kartę kibica reprezentacji, zamówili już pełną pulę 30 tys. biletów na mecz z Anglią. Pozostałe 20 tysięcy zarezerwował sobie związek. Szanse na kupienie wejściówek są już znikome.

Do rejestracji w klubie kibica reprezentacji wymagane jest zapłacenie 32 złotych i podanie pełnych danych osobowych.

Osoby, które karty nie mają, na razie nie mogą liczyć na kupno wejściówki na mecz z Anglią.

- To nie znaczy, że biletów na to spotkanie w ogóle nie będzie. Na razie pula 30 tysięcy została zarezerwowana przez członków klubu kibica. Jeśli ktoś nie wykupi wejściówki, jego bilet trafi do otwartej sprzedaży - powiedziała Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka PZPN.

Mniej miejsc

Pozostałe wejściówki - czyli ponad 20 tysięcy - przeznaczono do tzw. sprzedaży zamkniętej w PZPN.

- Takie bilety zostały kupione m.in. przez szesnaście wojewódzkich związków piłki nożnej, każdy po 400-600. Pozostała pula trafiła m.in. do dzieci z domów dziecka, szkół, współpracujących z nami fundacji, a także sponsorów, partnerów PZPN, kibiców reprezentacji Anglii, obsługi technicznej telewizji itd. Proszę również pamiętać, że część miejsc jest wyłączona z uwagi na ograniczoną widoczność. Poza tym będą strefy buforowe - tłumaczyła rzeczniczka prasowa PZPN. Spotkanie z Anglią odbędzie się 16 października o godz. 21.

CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL

PAP, kcz