Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

"My odśnieżamy, inni nas zasypują"

Najnowsze


Albo odśnieżona ulica, albo chodnik - trudny wybór mają mieszkańcy ulicy Amałowicza w Rembertowie. Zdjęcia umieścił w Kontakcie 24 globi07.

Chciaż śniegu w tym roku nie za wiele, to kiedy już spadnie, może powodować lokalne problemy. Praca przy odśnieżaniu chodników, jaką wykonują mieszkańcy Rembertowa, idzie na marne - alarmuje internauta. "I tak będzie trwała walka z wiatrakami - my odśnieżamy, inni nas zasypują" – pisze na swoim profilu w serwisie Kontakt 24 golbi07. Na dowód wysyła zdjęcia zrobione na jednej z rembertowskich ulic – Amałowicza.

Albo, albo...

Cieszyć może czarna, odśnieżona uliczka pomiędzy posesjami - wyjazd samochodem jest łatwy, ale jak widać kłopot mają piesi. Przerzucony na chodnik śnieg nie mieści się na brzegu, pozostaje tylko wąskie przejście. Piesi chodzą więc czasem środkiem jezdni - co widać na zdjęciach.

Mapy dostarcza Targeo.pl

ran/mz