Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Możesz być didżejem

Warszawa

| Polska Agencja Prasowafot

Pierwsza Lepsza Muza u nas się Nie Puszcza – pod tym nieco kontrowersyjnym tytułem kryje się akcja skierowana dla młodych entuzjastów muzyki. Każdy może spróbować swoich sił jako didżej. - Utrata anonimowości na polskiej scenie muzycznej - gwarantowana - przekonują organizatorzy.

Stowarzyszenia Dobra Karma i Radio Roxy z Miasta zapraszają na otwartą scenę i antenę pod hasłem: "Pierwsza Lepsza Muza u Nas się nie Puszcza". Organizatorzy oddają scenę niebanalnym postaciom, które chciałyby podzielić się swoją muzyczną kolekcją ze słuchaczami Radia Roxy FM.

20-minutowy mixtape należy wysłać na adres: roxyzmiasta@roxy.fm Jury składające się z dziennikarzy muzycznych Radia Roxy wybierze z nadesłanych setów najciekawszą muzę. Wybranych didżejów będzie można posłuchać w każdy czwartek w Klubie Radio Roxy z Miasta.

TVN Warszawa jest patronem medialnym imprezy.