Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Możesz być didżejem

Warszawa

| Polska Agencja Prasowafot

Pierwsza Lepsza Muza u nas się Nie Puszcza – pod tym nieco kontrowersyjnym tytułem kryje się akcja skierowana dla młodych entuzjastów muzyki. Każdy może spróbować swoich sił jako didżej. - Utrata anonimowości na polskiej scenie muzycznej - gwarantowana - przekonują organizatorzy.

Stowarzyszenia Dobra Karma i Radio Roxy z Miasta zapraszają na otwartą scenę i antenę pod hasłem: "Pierwsza Lepsza Muza u Nas się nie Puszcza". Organizatorzy oddają scenę niebanalnym postaciom, które chciałyby podzielić się swoją muzyczną kolekcją ze słuchaczami Radia Roxy FM.

20-minutowy mixtape należy wysłać na adres: roxyzmiasta@roxy.fm Jury składające się z dziennikarzy muzycznych Radia Roxy wybierze z nadesłanych setów najciekawszą muzę. Wybranych didżejów będzie można posłuchać w każdy czwartek w Klubie Radio Roxy z Miasta.

TVN Warszawa jest patronem medialnym imprezy.