Motocyklista wjechał w pieszych. "Samochód zajechał mu drogę"

TVN Warszawa

Marcin Gula /tvnwarszawa.plWypadek na Patriotów

Poważny wypadek na Patriotów. Przy skrzyżowaniu z ul. Rozkoszną ranne zostały trzy osoby. Kierowcy utknęli w korkach.

Według świadków zdarzenia, motocyklista zginął na miejscu. Tej informacji nie potwierdza policja.

- Chwilę po 17.00 doszło do wypadku przy ul. Rozkosznej - poinformowała po 17.00 Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Motocykliście oraz pieszemu udzielana była pomoc medyczna. Trafili do szpitala - dodaje.

KSP: Sprawcą kierowca mercedesa

Jak się potem okazało, ranne zostały trzy osoby. - Motocyklista potrącił dwie osoby stojące na chodniku, a nie jedną - poprawia się Jurkiewicz i podaje przyczynę: - Motocykliście zajechał drogę mercedes. Mężczyzna odbił się od samochodu i uderzył w pieszych.

Wypadek spowodował duże utrudnienia dla kierowców. - Ulica Patriotów zamknięta jest w obu kierunkach - informuje Jurkiewicz. Utworzył się korek.

- Ulica zamknięta jest już od ul. Izbickiej. Kierowcy stoją w korku od ul. Lucerny - relacjonował Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, zdaniem świadków zdarzenia, motocyklista jechał za szybko.

"Dochodzi do wielu kolizji"

Policja apeluje o rozwagę. - Jest ładna pogoda, wszyscy chcą wyjechać na majówkę. Samochodów i jednośladów jest mnóstwo. Kierowcy się spieszą i niestety dochodzi do wielu kolizji - informuje Jurkiewicz. - Dlatego bardzo prosimy o rozwagę i ostrożność- dodaje.

su/mz