Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Motocykliści przejadą przez stolicę

TVN Warszawa

otwarciesezonu.plZeszłoroczne otwarcie sezonu

Palenie gumy, konkursy, pokazy ekstremalnej jazdy, a dla dorosłych nawet pokazy striptizerek. Po południu parada motocyklistów przejedzie ulicami miasta. Wszystko to z okazji rozpoczęcia nowego sezonu.

Wszystko dziać się będzie na bemowskim autodromie Automobilklubu Polski. W niedzielę cały teren wezmą we władanie motocykliści. Poświęcą swoje pojazdy i przejadą w paradzie przez Warszawę.

Kierowcy jednośladów będą mogli się sprawdzić w slalomach i w konkursie wolnej jazdy. Na lotnisku będzie również palenie gumy, robienie cyrkli, czyli kółek na asfalcie i pokazy ekstremalnej jazdy motocyklem. Dorośli będą mogli wejść go specjalnej strefy, w której prezentować swe wdzięki będą striptizerki.

Przedstawiciel organizatora, Agnieszka Czerwińska, zapewnia jednak, że na imprezę warto przyjść całą rodziną. - Będzie wiele ciekawych pokazów i konkursów. Podczas imprezy wszystkie dzieci za darmo będą mogły bawić się w dmuchanym pałacu i skakać na trampolinie – mówi Czerwińska.

Parada wyruszy o godzinie 15.00 i będzie prowadziła:

Trasa parady
targeo.pl /tvn24

Na trasie przejazdu wystąpią utrudnienia w ruchu.

Bilet wstępu na imprezę kosztować będzie 25 złotych. Dzieci do lat 14 zapłacą 10 złotych, a do 7 lat wejdą za darmo. Szczegółowy plan imprezy znaleźć można na stronie organizatora.

Stare samochody

W sobotę, o godzinie 10.00, z Bemowa wystartował rajd pojazdów zabytkowych. Stare samochody najpierw jeździły po płycie lotniska, a później ruszyły na trasę w kierunku Łomianek.

wp/par