"Mój kolega aż się popłakał". Wasze komentarze po zwycięstwie

Warszawa

| foto: PAP/EPA, video: TVN24 Historyczne zwycięstwo

To była historyczna chwila! Biało-czerwonym udało się pokonać Niemców. Podopieczni Adama Nawałki wygrali w sobotę 2:0. "Dzisiaj są moje urodziny, to najpiękniejszy prezent", "gratulacje dla naszych piłkarzy" - komentują szczęśliwi internauci tvnwarszawa.pl i serwisu Kontakt 24.

Ta historia zdarzyła się naprawdę. 11 października 2014 polska reprezentacja piłkarska pokonała Niemców. Pokonała mistrzów świata. Pokonała absolutnych dominatorów w tej dyscyplinie sportu. Do kronik polskiego sportu przechodzi cała ekipa Adama Nawałki, ale trzy nazwiska długo nie zejdą z ust kibiców. Wojciech Szczęsny, Arkadiusz Milik i Sebastian Mila. Polacy wygrali 2:0.

Na forum tvnwarszawa.pl pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci cieszą się z wygranej Polaków. Oto niektóre z nich:

"mój kolega aż się popłakał. Brawo Polacy" - napisała Magda.

"Oglądałem to było więcej jak cud, A nasi byli wspaniali" - napisał Stan.

"No...... to żeśmy się doczekali, Złotej polskiej jesieni- Brawo chłopaki!!!!!!!!" - pisze prezes.

"To nie pierwszy kwietnia !!! A, tak naprawdę to ......" - cieszy się wawat.

"Brawo!!!!!!!! I to jeszcze w jakim stylu 2:0!!!! Wygrać jedną bramką to już byłby sukces a to to jest więcej niż dziesięć szóstek w lotto!" - podsumowała stolica.

Historyczne zwycięstwo

W sobotę (11 października) polska reprezentacja piłkarska pokonała po raz pierwszy w historii Niemców. Smak wygranej jest tym większy, że nasi zachodni sąsiedzi są mistrzami świata.

Do kronik polskiego sportu przechodzi cała ekipa Adama Nawałki, ale trzy nazwiska długo nie zejdą z ust kibiców. Wojciech Szczęsny (bramkarz), Arkadiusz Milik (strzelił pierwszego gola w 51 minucie) i Sebastian Mila ( gol w 88 minucie). Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Tak cieszyli się kibice tuż po meczu:

Kibice oszaleli po meczu
| tvn24

Historyczne zwycięstwo:

Wygrana 2:0 z Niemcami
TVN 24