Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

"Mogliśmy dać więcej". Kadra dziękowała w Strefie Kibica

Warszawa

TVN24 i Rafał Guz /PAPBłaszykowski i Lewandowski dziękują kibicom

Brawami i chóralnymi śpiewami fani przywitali piłkarzy reprezentacji Polski w warszawskiej Strefie Kibica. - Lepiej by było, żebyśmy przyjechali tutaj z awansem. Dziękujemy za wsparcie - w imieniu zespołu kibicom za doping podziękował kapitan Jakub Błaszczykowski. Euro dla biało-czerwonych skończyło się na fazie grupowej.

- Dziękujemy, dziękujemy - mimo niepowodzenia z Czechami i na całych mistrzostwach, kibice ciepło przywitali kadrowiczów Franciszka Smudy.Jako pierwszy dziękować fanom za wsparcie zaczął kapitan reprezentacji.- Daliście nam dużo energii. Zawsze z nami jesteście. Zdajemy sobie sprawę, że mogliśmy dać więcej - przyznał Jakub Błaszczykowski.Zaraz po nim do zebranych w Strefie Kibica sympatyków reprezentacji przemówił jego klubowy kolega Robert Lewandowski. Przypomniał, że kadrze podobne wsparcie będzie potrzebne w następnych miesiącach, w trakcie eliinacji do MŚ w Brazylii.- Bądźcie z nami do samego końca - zaapelował.

Reprezentacja w strefie kibica
TVN24 i Rafał Guz /PAP

Podziękowania, później rozliczenia

Kilka godzin wcześniej dyrektor kadry Tomasz Rząsa przyznał, że na rozliczenia przyjdzie czas.Zapewnił, że piłkarze walczyli ze wszystkich sił.

- Ostatnie spotkania pokazały, że są zespoły na ten moment lepsze od nas i musimy uznać klasę rywala - powiedział w niedzielę Tomasz Rząsa, dyrektor reprezentacji ds. kontaktów z mediami.

Dodał, że zaplanowany na dzisiaj oficjalny, otwarty trening został oczywiście odwołany. Reprezentanci jeszcze dziś rozjadą się do domów.

Polacy, z dorobkiem dwóch punktów zajęli ostatnie miejsce w grupie A i w sobotę odpadli z turnieju.

WIĘCEJ NA TVN24.PL

TVN24.pl/bor,twis//kdj