Mniej darmowych biletów na zwiedzanie Narodowego

Warszawa

.stadionnarodowy.org.plOstatnie w tym roku wycieczki na Narodowy

Narodowe Centrum Sportu zmniejszyło limit bezpłatnych wejściówek na zwiedzanie Stadionu Narodowego. Ostatnie w tym roku wycieczki organizowane są w weekend.

Kilka dni temu Narodowe Centrum Sportu informowało o darmowych wycieczkach po Stadionie Narodowym. Liczba miejsc była jednak ograniczona. Na każdą godzinę zwiedzania przygotowano 50 bezpłatnych biletów. Kolejne osoby musiały już za wejście zapłacić. Zainteresowanie było ogromne i szybko wyczerpał się limit darmowych wejściówek.

W piątek NCS poinformował, że bezpłatnych biletów będzie jeszcze mniej.

W dniach 29 i 30 grudnia, na każdą godzinę zwiedzania przygotowanych jest po 40 biletów. Nie przyjmowane są rezerwacje. Decyduje kolejność zgłoszeń w godzinach od 10 do 18.

Mimo wielokrotnych prób nie udało nam się uzyskać odpowiedzi na pytanie, dlaczego limit wejściówek został zmniejszony.

Bez biletów na punkt widokowy

Wycieczki będą odbywały się w godzinach 10 – 18 (startują co godzinę). Wszyscy chętni muszą pojawić się przy recepcji stadionu. Można do niej dojść wchodząc bramami nr 2 (rondo Waszyngtona), nr 3 (al. Ks. J. Poniatowskiego) i nr 10 (ul. Siwca).

Ponadto dla wszystkich zainteresowanych przygotowano punkt widokowy, na który nie obowiązują żadne wejściówki. Ci, którym uda się dostać na Stadion Narodowy zobaczą m.in.: trybuny, szatnie piłkarskie, centrum prasowe, kaplicę wielowyznaniową i ekskluzywną Lożę Platynową.

Jeżeli nie załapiemy się na darmowe wejście, trzeba będzie zapłacić. Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy i dla grup: 10 zł. Bilet rodzinny (2+) kosztuje 40 zł. Darmowe wejście przysługuje opiekunowi grupy szkolnej oraz dzieciom do lat 7.

lata/par