Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Młody aktor pobity? "To mógł być wypadek"

Warszawa

materiały dystrybutoraAlan Andersz grał m.in. w serialu "39 i pół"

Aktor Alan Andersz trafił w krytycznym stanie do jednego ze stołecznych szpitali. Jest w śpiączce farmakologicznej. Prawdopodobnie został ciężko pobity. Śledczy jeszcze tego nie przesądzają: – Mógł też ulec nieszczęśliwemu wypadkowi – mówi Paweł Wierzchowski z mokotowskiej prokuratury.

Zgłoszenie w sprawie możliwości pobicia Alana Andersza dotarło do mokotowskiej policji w sobotę. - Dotyczy wydarzenia, które miało miejsce w nocy z piątku na sobotę w jednym z lokali - mówi Magdalena Bieniak z komendy rejonowej.

To był wypadek?

Alan Andersz, aktor znany m.in.: z serialu "39 i pół" trafił w weekend do szpitala. Jak informuje prokuratura, Andersz jest już po operacji i przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej.

Co stało się aktorowi? To próbuje ustalić prokuratura rejonowa dla Mokotowa. –Będzie prowadzone postępowanie w kierunku artykułu 156, paragraf 2 kodeksu karnego dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. – informuje Wierzchowski.

Proktura nie przesądza jednak, że aktor został pobity. Mógł ulec nieszczęśliwemu wypadkowi. Na to wskazują zeznania jednego ze świadków. - Będziemy jeszcze przesłuchiwali innych świadków, ma być też zabezpieczone nagranie z monitoringu – zapowiada Wierzchowski.

ran/par